Ocelové dveře DOMOFERM

Ocelové dveře a vrata

zastoupení firmy DOMOFERM

Richard Vondres, mobil: 603 709 528, email: vondres@vondres.cz

Povrchové úpravy ocelových dveří DOMOFERM

PRISMA PRISMA

Ocelové dveře s povrchovou úpravou PRISMA jsou pozinkované s vypalovanou práškovou barvou. Struktura povrchu je hladká, stupeň lesku mat. Díky odolnosti proti UV záření povrchová úprava PRISMA nežloutne. Zárubně, dveřní křídla a zasklívací lišty ladí v tónech nebo naopak vytváří dráždivé kontrasty. Od cenově nejpříznivějšího základního čistě bílého provedení až po libovolný odstín stupnice RAL Vás povrch PRISMA přesvědčí rozsahem bez hranic.


STAINLESS STAINLESS

Dveře a zárubně v nerezovém provedení jsou opticky zvýrazněné. Ale jejich využití je samozřejmě zejména tam, kde je zapotřebí odolnost proti vhkosti nebo agesivnímu prostředí a vysoký stupeň čistoty. Jsou optimálním řešením pro mimořádné hygienické nároky, např. v nemocnicích nebo potravinářském průmyslu.


PLATAL PLATAL

DOMOFERM Vám nabízí dveře s povrchem PLATAL, který odolává i v nejtvrdších podmínkách. Žádné odchlipování, vznik bublin, zvětrávání či ohmatání povrchu a jeho následné přetírání či moření, to vše můžete na mnoho let pustit z hlavy. K dispozici v dekorech buk, dub světlý, mahagon a jilm.STANDARD
Základová barva:
  • dveře v odstínu podobném RAL 9010 (čistě bílá)
  • zárubně v odstínu podobném RAL 9002 (šedobílá)