Ocelové dveře DOMOFERM

Ocelové dveře a vrata

zastoupení firmy DOMOFERM

Richard Vondres, mobil: 603 709 528, email: vondres@vondres.cz

Příslušenství

Vybavení jako systém. Záleží na správném příslušenství, teprve když bezchybně spolupracuje vše co má – závěsy, těsnění, kování, samozavírač, atd. - je dosaženo ideální souhry dveřního křídla a zárubně a tím i Vaší spokojenosti.

nosná konstrukce Závěsy

Výběr optimálních závěsů je závislý na mnoha kritériích, jako např. rozměr a hmotnost dveřního křídla, účel a frekvence užívání prostoru apod.

kování Domoferm Kování

S rozetou nebo krátkým štítem, standartním nebo náročnějším designem, v barvě nebo nerezu – nabízíme kvalitní kování zcela podle Vašich přání – zkompletujte si tak individuálně svoje dveře.

těsnění Domoferm Těsnění

Těsnění se stará o tiché a měkké zavření, redukuje hluk, prašnost, průvan a zabraňuje klepání dveří v zárubni při průvanu. Druh těsnění je závislý na typu a způsobu použití dveří.

paniková hrazda

Další příslušenství jako např. elektrické zámky s panikovou funkcí, samozavírače s aretací křídla, ovladače únikových dveří apod. lze rovněž nabídnout na základě poptávky.

samozavírače ocelových dveří Samozavírače

U silně frekventovaných dveří jsou samozavírače často velmi praktické, u požárních dveří je to doslova nutnost. U 2-křídlých dveří je také třeba počítat s řadičem postupného zavírání křídel.

kouřový hlásič Zvláštní příslušenství k protipožárním dveřím

Teprve to správné příslušenství zaručuje jistotu správného fungování protipožárních dveří v nejrůznějších podmínkách a situacích. Tak je možné i přizpůsobit nejrůznější provedení dveří rozličným místním podmínkám.

Vložky a zamykací systémy

Také u vložek a zamykacích systémů máte v závislosti na produktové řadě a provedení mnoho variant výběru.